Подшипник 24032AXK30
Inner diameter:: 160 mm
Outer diameter: 240 mm
The size of the width: 80 mm
Weight:: 12.4 kg
Outer diameter: 240 mm
The size of the width: 80 mm
Weight:: 12.4 kg
Технические характеристики из каталога производителя:
- Обозначение 24032AXK30
- Размер (r min.) 2,1 мм.