Подшипник 62/32-2NSE
Inner diameter:: 32 mm
Outer diameter: 65 mm
The size of the width: 17 mm
Weight:: 0.23 kg
Outer diameter: 65 mm
The size of the width: 17 mm
Weight:: 0.23 kg
Технические характеристики из каталога производителя:
- Обозначение 62/32-2NSE
- Размер (r min.) 1 мм.