Bearings RSHEY45-XL-N
Inner diameter:: 45 mm
Weight:: 2.370 kg
Weight:: 2.370 kg
Technical specifications
Designation: RSHEY45-XL-N
Producer: INA
Technical data from the manufacturers catalog :
Inner diameter (d): 45 mm
Size (L): 120 mm
Size (d3): 54 mm
Size (A): 48 mm
Size (H2): 107 mm
Size (K): M12 mm
Size (S): 30.200 mm
Size (B1): 49.200 mm
Size (J): 95.3 mm