Bearings RAE45-NPP-FA106
Inner diameter:: 45 mm
Outer diameter: 85 mm
The size of the width: 43.7 mm
Weight:: 0.69 kg
Outer diameter: 85 mm
The size of the width: 43.7 mm
Weight:: 0.69 kg
Technical specifications
Designation: RAE45-NPP-FA106
Producer: INA
Technical data from the manufacturers catalog :
Inner diameter (d): 45 mm
Inner diameter (F): 22 mm
Outside diameter (D): 85 mm
Width (B): 43.7 mm
BB86 ( ВВ 86 ) Le= 2253 мм