Bearings RAE20-NPP-FA106
Inner diameter:: 20 mm
Outer diameter: 47 mm
The size of the width: 31 mm
Weight:: 0.16 kg
Outer diameter: 47 mm
The size of the width: 31 mm
Weight:: 0.16 kg
Technical specifications
Designation: RAE20-NPP-FA106
Producer: INA
Technical data from the manufacturers catalog :
Inner diameter (d): 20 mm
Inner diameter (F): 14 mm
Outside diameter (D): 47 mm
Width (B): 31 mm