Bearings AXK85110
Inner diameter:: 85 mm
Outer diameter: 110 mm
The size of the width: 4 mm
Weight:: 0.067 kg
Outer diameter: 110 mm
The size of the width: 4 mm
Weight:: 0.067 kg
Technical specifications
Designation: AXK85110
Producer: INA
Technical data from the manufacturers catalog :
Inner diameter (d): 85 mm
Outside diameter (D): 110 mm
Width (B): 4 mm
Size (d1): 89 mm
Size (B): 108 mm