Bearings NUTR45100-A
Inner diameter:: 45 mm
Outer diameter: 100 mm
The size of the width: 32 mm
Weight:: 1.396 kg
Outer diameter: 100 mm
The size of the width: 32 mm
Weight:: 1.396 kg
Technical specifications
Designation: NUTR45100-A
Producer: INA
Technical data from the manufacturers catalog :
Inner diameter (d): 45 mm
Outside diameter (D): 100 mm
Width (B): 32 mm
Outer cage width (C): 30 mm