Bearings NATV35-PP
Inner diameter:: 35 mm
Outer diameter: 72 mm
The size of the width: 29 mm
Weight:: 0.647 kg
Outer diameter: 72 mm
The size of the width: 29 mm
Weight:: 0.647 kg
Technical specifications
Designation: NATV35-PP
Producer: INA
Technical data from the manufacturers catalog :
Inner diameter (d): 35 mm
Outside diameter (D): 72 mm
Width (B): 29 mm
Outer cage width (C): 28 mm