Bearings NATV25-PP
Inner diameter:: 25 mm
Outer diameter: 52 mm
The size of the width: 25 mm
Weight:: 0.285 kg
Outer diameter: 52 mm
The size of the width: 25 mm
Weight:: 0.285 kg
Technical specifications
Designation: NATV25-PP
Producer: INA
Technical data from the manufacturers catalog :
Inner diameter (d): 25 mm
Outside diameter (D): 52 mm
Width (B): 25 mm
Outer cage width (C): 24 mm