Bearing AS100135
Inner diameter:: 100 mm
Outer diameter: 135 mm
The size of the width: 1 mm
Weight:: 0.050 kg
Outer diameter: 135 mm
The size of the width: 1 mm
Weight:: 0.050 kg
Technical specifications
Designation: AS100135
Producer: INA
Technical data from the manufacturers catalog :
Inner diameter: 100 mm
External diameter: 135 mm
Width (B): 1 mm