Bearing NUTR45100
Inner diameter:: 45 mm
Outer diameter: 100 mm
The size of the width: 32 mm
Weight:: 30 kg
Outer diameter: 100 mm
The size of the width: 32 mm
Weight:: 30 kg
Technical specifications
Designation: NUTR45100
Producer: INA
Technical data from the manufacturers catalog :
Inner diameter: 45 mm
External diameter: 100 mm
Width: 32 mm
BB86 ( ВВ 86 ) Le= 2253 мм