Bearing NNTR100X240X105 2Z
Inner diameter:: 100 mm
Outer diameter: 240 mm
The size of the width: 105 mm
Weight:: 103 kg
Outer diameter: 240 mm
The size of the width: 105 mm
Weight:: 103 kg
Technical specifications
Designation: NNTR100X240X105 2Z
Producer: INA
Technical data from the manufacturers catalog :
Inner diameter: 100 mm
External diameter: 240 mm
Width: 105 mm