Bearing GEG80ES-2RS
Inner diameter:: 80 mm
Outer diameter: 130 mm
The size of the width: 75 mm
Weight:: 3.5 kg
Outer diameter: 130 mm
The size of the width: 75 mm
Weight:: 3.5 kg
Technical specifications
Designation : GEG80ES-2RS
Dimensions, mm : 80x130x75
Producer : TMB
AT20 DD
Manufacturer: ContiTech AG
ПОДШИПНИК ШАРИКОВЫЙ РАДИАЛЬНО-УПОРНЫЙ 3810-B-2RSR-TVH
Manufacturer: FAG
Sizes: 50x65x12 (mm)
13x1422 A 56