Bearing FC3446160
Inner diameter:: 170 mm
Outer diameter: 230 mm
The size of the width: 160 mm
Weight:: 18.6 kg
Outer diameter: 230 mm
The size of the width: 160 mm
Weight:: 18.6 kg
Technical specifications
Designation : FC3446160
Dimensions, mm : 170x230x160
Producer : TMB
BB86 ( ВВ 86 ) Le= 2253 мм