Yastıq (Podşipnik) RSHEY25-XL-N
Daxili diametr:: 25 mm
Çəkisi:: 0.710 kg
Çəkisi:: 0.710 kg
Texniki göstəricilər
Təyinatı: RSHEY25-XL-N
İstehsalçı: INA
İstehsalçının kataloqundan texniki məlumatlar :
Daxili diametr (d): 25 mm
Çəki: 0.710 kq
Ölçü (L): 70 mm
Ölçü (d3): 36.5 mm
Ölçü (A): 36 mm
Ölçü (H2): 70 mm
Ölçü (K): M 10 mm
Ölçü (S): 19.600 mm
Ölçü (B1): 34.100 mm
Ölçü (J): 50.8 mm
Dinamik qaldırma qabiliyyəti (C0): 14000
SÜRƏT HƏDDİ: 7800
ПОДШИПНИК РОЛИКОВЫЙ КОНИЧЕСКИЙ 32304-A
İstehsalçı: FAG
Ölçülər: 20x52x22.25 (mm)
KİPGƏC MANJET (SALNIK) (TC)
İstehsalçı: NQK SF
Ölçülər: 6x16x5 (mm)
Зубчатый полиуретановый ремень 12,7 мм 050 L MEGALINEAR ( 12,7 мм 050L )