Yastıq (Podşipnik) NATR15-X-PP-A
Daxili diametr:: 15 mm
Xarici diametr: 35 mm
Eninin ölçüsü: 19 mm
Çəkisi:: 0.103 kg
Xarici diametr: 35 mm
Eninin ölçüsü: 19 mm
Çəkisi:: 0.103 kg
Texniki göstəricilər
Təyinatı: NATR15-X-PP-A
İstehsalçı: INA
İstehsalçının kataloqundan texniki məlumatlar :
Daxili diametr (d): 15 mm
Xarici diametr (D): 35 mm
Eni (B): 19 mm
Xarici qəfəs genişliyi (C): 18 mm