Подшипник FNTA-85110
Daxili diametr:: 85 mm
Xarici diametr: 110 mm
Eninin ölçüsü: 4 mm
Çəkisi:: 0.063 kg
Xarici diametr: 110 mm
Eninin ölçüsü: 4 mm