Подшипник FNTA-75100
Daxili diametr:: 75 mm
Xarici diametr: 100 mm
Eninin ölçüsü: 4 mm
Çəkisi:: 0.054 kg
Xarici diametr: 100 mm
Eninin ölçüsü: 4 mm