Подшипник FWF-10010830
Daxili diametr:: 100 mm
Xarici diametr: 108 mm
Eninin ölçüsü: 30 mm
Çəkisi:: 0.185 kg
Xarici diametr: 108 mm
Eninin ölçüsü: 30 mm