Подшипник 25TAC62B
Daxili diametr:: 25 mm
Xarici diametr: 62 mm
Eninin ölçüsü: 15 mm
Xarici diametr: 62 mm
Eninin ölçüsü: 15 mm
Технические характеристики из каталога производителя:
- Обозначение 25TAC62B
- Размер (r min.) 2 мм.
- Количество дорожек качения 1
- Уплотнение Нет
Yastıq 6018 2RS
İstehsalçı: ETERNO
Ölçülər: 90x140x24 (mm)
Çəkisi:: 1.19 (kg)
Yastıq 6013P6 (E113)
İstehsalçı: TMB
Ölçülər: 65x100x18 (mm)
Çəkisi:: 0.46 (kg)
SALNİK (KİPGƏC MANJET) QEYRİ-STANDART (KC)
İstehsalçı: STO
Ölçülər: 34x41x4 (mm)
SPA 1675 Lw L=L EL
İstehsalçı: ContiTech AG
K31 PU/NBR/POM(76,2x92,075x12,7 )
İstehsalçı: KASTAS
Ölçülər: 76,2x92,075x12,7 (mm)
Подшипник 51213
İstehsalçı: NSK-RHP
Ölçülər: 65x100x27 (mm)
Çəkisi:: 0.756 (kg)
BB138 ( ВВ 138 ) Le= 3574 мм