Yastıq (Podşipnik) RSHEY40-XL-N
Daxili diametr:: 40 mm
Çəkisi:: 1.870 kg
Çəkisi:: 1.870 kg
Texniki göstəricilər
Təyinatı: RSHEY40-XL-N
İstehsalçı: INA
İstehsalçının kataloqundan texniki məlumatlar :
Daxili diametr (d): 40 mm
Çəki: 1.870 kq
Ölçü (L): 116 mm
Ölçü (d3): 49.2 mm
Ölçü (A): 48 mm
Ölçü (H2): 99 mm
Ölçü (K): M12 mm
Ölçü (S): 30.200 mm
Ölçü (B1): 49.200 mm
Ölçü (J): 88.9 mm