Yastıq (Podşipnik) RSHEY35-XL-N
Daxili diametr:: 35 mm
Çəkisi:: 1.570 kg
Çəkisi:: 1.570 kg
Texniki göstəricilər
Təyinatı: RSHEY35-XL-N
İstehsalçı: INA
İstehsalçının kataloqundan texniki məlumatlar :
Daxili diametr (d): 35 mm
Çəki: 1.570 kq
Ölçü (L): 103 mm
Ölçü (d3): 47.6 mm
Ölçü (A): 45 mm
Ölçü (H2): 93 mm
Ölçü (K): M 10 mm
Ölçü (S): 25.400 mm
Ölçü (B1): 42.900 mm
Ölçü (J): 82.6 mm