Yastıq (Podşipnik) GSH20-RR-B
Daxili diametr:: 20 mm
Xarici diametr: 47 mm
Çəkisi:: 0.14 kg
Xarici diametr: 47 mm
Çəkisi:: 0.14 kg
Texniki göstəricilər
Təyinatı: GSH20-RR-B
İstehsalçı: INA
İstehsalçının kataloqundan texniki məlumatlar :
Daxili diametr (d): 20 mm
Xarici diametr (D): 47 mm
Xarici qəfəs genişliyi (C): 14 mm
Çəki: 0.14 kq
Ölçü (O): 7.5 mm
Ölçü (L): 28 mm