Yastıq (Podşipnik) GE70-KPP-B-3
Daxili diametr:: 70 mm
Xarici diametr: 125 mm
Çəkisi:: 2.45 kg
Xarici diametr: 125 mm
Çəkisi:: 2.45 kg
Texniki göstəricilər
Təyinatı: GE70-KPP-B-3
İstehsalçı: INA
İstehsalçının kataloqundan texniki məlumatlar :
Daxili diametr (d): 70 mm
Xarici diametr (D): 125 mm
Xarici qəfəs genişliyi (C): 28 mm
Çəki: 2.45 kq
Ölçü (O): 44.6 mm
Ölçü (L): 66.1 mm