Yastıq (Podşipnik) GE55-KPP-B-3
Daxili diametr:: 55 mm
Xarici diametr: 100 mm
Çəkisi:: 1.42 kg
Xarici diametr: 100 mm
Çəkisi:: 1.42 kg
Texniki göstəricilər
Təyinatı: GE55-KPP-B-3
İstehsalçı: INA
İstehsalçının kataloqundan texniki məlumatlar :
Daxili diametr (d): 55 mm
Xarici diametr (D): 100 mm
Xarici qəfəs genişliyi (C): 25 mm
Çəki: 1.42 kq
Ölçü (O): 43.7 mm
Ölçü (L): 71.4 mm