Yastıq (Podşipnik) RALE25-NPP-B
Daxili diametr:: 25 mm
Xarici diametr: 47 mm
Çəkisi:: 0.12 kg
Xarici diametr: 47 mm
Çəkisi:: 0.12 kg
Texniki göstəricilər
Təyinatı: RALE25-NPP-B
İstehsalçı: INA
İstehsalçının kataloqundan texniki məlumatlar :
Daxili diametr (d): 25 mm
Xarici diametr (D): 47 mm
Xarici qəfəs genişliyi (C): 12 mm
Çəki: 0.12 kq
Ölçü (O): 19.4 mm
Ölçü (L): 25.4 mm