Yastıq (Podşipnik) GYE17-KRR-B
Daxili diametr:: 17 mm
Xarici diametr: 40 mm
Çəkisi:: 0.09 kg
Xarici diametr: 40 mm
Çəkisi:: 0.09 kg
Texniki göstəricilər
Təyinatı: GYE17-KRR-B
İstehsalçı: INA
İstehsalçının kataloqundan texniki məlumatlar :
Daxili diametr (d): 17 mm
Xarici diametr (D): 40 mm
Xarici qəfəs genişliyi (C): 12 mm
Çəki: 0.09 kq
Ölçü (L): 27.4 mm