Yastıq (Podşipnik) GRAE60-NPP-B
Daxili diametr:: 60 mm
Xarici diametr: 110 mm
Çəkisi:: 1.4 kg
Xarici diametr: 110 mm
Çəkisi:: 1.4 kg
Texniki göstəricilər
Təyinatı: GRAE60-NPP-B
İstehsalçı: INA
İstehsalçının kataloqundan texniki məlumatlar :
Daxili diametr (d): 60 mm
Xarici diametr (D): 110 mm
Xarici qəfəs genişliyi (C): 24 mm
Çəki: 1.4 kq
Ölçü (L): 53.1 mm