Yastıq (Podşipnik) GRAE35-NPP-B
Daxili diametr:: 35 mm
Xarici diametr: 72 mm
Çəkisi:: 0.48 kg
Xarici diametr: 72 mm
Çəkisi:: 0.48 kg
Texniki göstəricilər
Təyinatı: GRAE35-NPP-B
İstehsalçı: INA
İstehsalçının kataloqundan texniki məlumatlar :
Daxili diametr (d): 35 mm
Xarici diametr (D): 72 mm
Xarici qəfəs genişliyi (C): 19 mm
Çəki: 0.48 kq
Ölçü (L): 38.9 mm