Yastıq (Podşipnik) GRAE30-NPP-B
Daxili diametr:: 30 mm
Xarici diametr: 62 mm
Çəkisi:: 0.31 kg
Xarici diametr: 62 mm
Çəkisi:: 0.31 kg
Texniki göstəricilər
Təyinatı: GRAE30-NPP-B
İstehsalçı: INA
İstehsalçının kataloqundan texniki məlumatlar :
Daxili diametr (d): 30 mm
Xarici diametr (D): 62 mm
Xarici qəfəs genişliyi (C): 18 mm
Çəki: 0.31 kq
Ölçü (L): 35.7 mm