Yastıq (Podşipnik) GRAE30-NPP-B
Daxili diametr:: 30 mm
Xarici diametr: 62 mm
Çəkisi:: 0.31 kg
Xarici diametr: 62 mm
Çəkisi:: 0.31 kg
Texniki göstəricilər
Təyinatı: GRAE30-NPP-B
İstehsalçı: INA
İstehsalçının kataloqundan texniki məlumatlar :
Daxili diametr (d): 30 mm
Xarici diametr (D): 62 mm
Xarici qəfəs genişliyi (C): 18 mm
Çəki: 0.31 kq
Ölçü (L): 35.7 mm
Dinamik qaldırma qabiliyyəti (C): 19500
Dinamik qaldırma qabiliyyəti (C0): 11300
Подшипник 604
İstehsalçı: NSK-RHP
Ölçülər: 4x12x4 (mm)
Çəkisi:: 0.002 (kg)
T5 DD
İstehsalçı: ContiTech AG
Подшипник 7009C
İstehsalçı: NACHI
Ölçülər: 45x75x16 (mm)
Çəkisi:: 0.265 (kg)
Yastıq (Podşipnik) DAC30580042
İstehsalçı:
Ölçülər: 30x58x42/42 (mm)
K21 PU(50x60x12)
İstehsalçı: KASTAS
Ölçülər: 50x60x12 (mm)
RPP14 4368 ( RPP 14 4368 -V, -M, -MFX )
İstehsalçı: ContiTech AG
Подшипник NCF 3006 V