Yastıq (Podşipnik) GRAE25-NPP-B
Daxili diametr:: 25 mm
Xarici diametr: 52 mm
Çəkisi:: 0.19 kg
Xarici diametr: 52 mm
Çəkisi:: 0.19 kg
Texniki göstəricilər
Təyinatı: GRAE25-NPP-B
İstehsalçı: INA
İstehsalçının kataloqundan texniki məlumatlar :
Daxili diametr (d): 25 mm
Xarici diametr (D): 52 mm
Xarici qəfəs genişliyi (C): 15 mm
Çəki: 0.19 kq
Ölçü (L): 31 mm