Yastıq (Podşipnik) GRAE20-NPP-B
Daxili diametr:: 20 mm
Xarici diametr: 47 mm
Çəkisi:: 0.16 kg
Xarici diametr: 47 mm
Çəkisi:: 0.16 kg
Texniki göstəricilər
Təyinatı: GRAE20-NPP-B
İstehsalçı: INA
İstehsalçının kataloqundan texniki məlumatlar :
Daxili diametr (d): 20 mm
Xarici diametr (D): 47 mm
Xarici qəfəs genişliyi (C): 14 mm
Çəki: 0.16 kq
Ölçü (L): 31 mm