Yastıq (Podşipnik) GRAE20-NPP-B
Daxili diametr:: 20 mm
Xarici diametr: 47 mm
Çəkisi:: 0.16 kg
Xarici diametr: 47 mm
Çəkisi:: 0.16 kg
Texniki göstəricilər
Təyinatı: GRAE20-NPP-B
İstehsalçı: INA
İstehsalçının kataloqundan texniki məlumatlar :
Daxili diametr (d): 20 mm
Xarici diametr (D): 47 mm
Xarici qəfəs genişliyi (C): 14 mm
Çəki: 0.16 kq
Ölçü (L): 31 mm
Dinamik qaldırma qabiliyyəti (C): 12800
Dinamik qaldırma qabiliyyəti (C0): 6600
Подшипник 604
İstehsalçı: NSK-RHP
Ölçülər: 4x12x4 (mm)
Çəkisi:: 0.002 (kg)
T5 DD
İstehsalçı: ContiTech AG
Подшипник 7009C
İstehsalçı: NACHI
Ölçülər: 45x75x16 (mm)
Çəkisi:: 0.265 (kg)
Yastıq (Podşipnik) DAC30580042
İstehsalçı:
Ölçülər: 30x58x42/42 (mm)
K21 PU(50x60x12)
İstehsalçı: KASTAS
Ölçülər: 50x60x12 (mm)
RPP14 4368 ( RPP 14 4368 -V, -M, -MFX )
İstehsalçı: ContiTech AG
Подшипник NCF 3006 V