Yastıq (Podşipnik) RAE30-NPP-FA106
Daxili diametr:: 30 mm
Xarici diametr: 62 mm
Eninin ölçüsü: 35.7 mm
Çəkisi:: 0.31 kg
Xarici diametr: 62 mm
Eninin ölçüsü: 35.7 mm
Çəkisi:: 0.31 kg
Texniki göstəricilər
Təyinatı: RAE30-NPP-FA106
İstehsalçı: INA
İstehsalçının kataloqundan texniki məlumatlar :
Daxili diametr (d): 30 mm
Daxili diametr (F): 18 mm
Xarici diametr (D): 62 mm
Eni (B): 35.7 mm