Yastıq (Podşipnik) AXK75100
Daxili diametr:: 75 mm
Xarici diametr: 100 mm
Eninin ölçüsü: 4 mm
Çəkisi:: 0.061 kg
Xarici diametr: 100 mm
Eninin ölçüsü: 4 mm
Çəkisi:: 0.061 kg
Texniki göstəricilər
Təyinatı: AXK75100
İstehsalçı: INA
İstehsalçının kataloqundan texniki məlumatlar :
Daxili diametr (d): 75 mm
Xarici diametr (D): 100 mm
Eni (B): 4 mm
Çəki: 0.061 kq
Ölçü (d1): 79 mm
Ölçü (B): 98 mm