Yastıq (Podşipnik) KRV90-PP-A
Daxili diametr:: 30 mm
Xarici diametr: 90 mm
Çəkisi:: 1.97 kg
Xarici diametr: 90 mm
Çəkisi:: 1.97 kg
Texniki göstəricilər
Təyinatı: KRV90-PP-A
İstehsalçı: INA
İstehsalçının kataloqundan texniki məlumatlar :
Daxili diametr (d): 30 mm
Xarici diametr (D): 90 mm
Xarici qəfəs genişliyi (C): 35 mm