Yastıq (Podşipnik) KRV40-PP-A
Daxili diametr:: 18 mm
Xarici diametr: 40 mm
Çəkisi:: 0.249 kg
Xarici diametr: 40 mm
Çəkisi:: 0.249 kg
Texniki göstəricilər
Təyinatı: KRV40-PP-A
İstehsalçı: INA
İstehsalçının kataloqundan texniki məlumatlar :
Daxili diametr (d): 18 mm
Xarici diametr (D): 40 mm
Xarici qəfəs genişliyi (C): 20 mm