Yastıq (Podşipnik) KRV30-PP-A
Daxili diametr:: 12 mm
Xarici diametr: 30 mm
Çəkisi:: 0.089 kg
Xarici diametr: 30 mm
Çəkisi:: 0.089 kg
Texniki göstəricilər
Təyinatı: KRV30-PP-A
İstehsalçı: INA
İstehsalçının kataloqundan texniki məlumatlar :
Daxili diametr (d): 12 mm
Xarici diametr (D): 30 mm
Xarici qəfəs genişliyi (C): 14 mm