Yastıq (Podşipnik) KRV26-PP-A
Daxili diametr:: 10 mm
Xarici diametr: 26 mm
Çəkisi:: 0.061 kg
Xarici diametr: 26 mm
Çəkisi:: 0.061 kg
Texniki göstəricilər
Təyinatı: KRV26-PP-A
İstehsalçı: INA
İstehsalçının kataloqundan texniki məlumatlar :
Daxili diametr (d): 10 mm
Xarici diametr (D): 26 mm
Xarici qəfəs genişliyi (C): 12 mm