Yastıq (Podşipnik) KR72-X-PP-A
Daxili diametr:: 24 mm
Xarici diametr: 72 mm
Çəkisi:: 1.045 kg
Xarici diametr: 72 mm
Çəkisi:: 1.045 kg
Texniki göstəricilər
Təyinatı: KR72-X-PP-A
İstehsalçı: INA
İstehsalçının kataloqundan texniki məlumatlar :
Daxili diametr (d): 24 mm
Xarici diametr (D): 72 mm
Xarici qəfəs genişliyi (C): 29 mm