Yastıq (Podşipnik) KR22-X-PP-A
Daxili diametr:: 10 mm
Xarici diametr: 22 mm
Çəkisi:: 0.045 kg
Xarici diametr: 22 mm
Çəkisi:: 0.045 kg
Texniki göstəricilər
Təyinatı: KR22-X-PP-A
İstehsalçı: INA
İstehsalçının kataloqundan texniki məlumatlar :
Daxili diametr (d): 10 mm
Xarici diametr (D): 22 mm
Xarici qəfəs genişliyi (C): 12 mm