Yastıq (Podşipnik) KR19-X-PP-A
Daxili diametr:: 8 mm
Xarici diametr: 19 mm
Çəkisi:: 0.032 kg
Xarici diametr: 19 mm
Çəkisi:: 0.032 kg
Texniki göstəricilər
Təyinatı: KR19-X-PP-A
İstehsalçı: INA
İstehsalçının kataloqundan texniki məlumatlar :
Daxili diametr (d): 8 mm
Xarici diametr (D): 19 mm
Xarici qəfəs genişliyi (C): 11 mm