Yastıq (Podşipnik) NATR40-X-PP-A
Daxili diametr:: 40 mm
Xarici diametr: 80 mm
Eninin ölçüsü: 32 mm
Çəkisi:: 0.805 kg
Xarici diametr: 80 mm
Eninin ölçüsü: 32 mm
Çəkisi:: 0.805 kg
Texniki göstəricilər
Təyinatı: NATR40-X-PP-A
İstehsalçı: INA
İstehsalçının kataloqundan texniki məlumatlar :
Daxili diametr (d): 40 mm
Xarici diametr (D): 80 mm
Eni (B): 32 mm
Xarici qəfəs genişliyi (C): 30 mm