Yastıq (Podşipnik) NATR12-X-PP-A
Daxili diametr:: 12 mm
Xarici diametr: 32 mm
Eninin ölçüsü: 15 mm
Çəkisi:: 0.071 kg
Xarici diametr: 32 mm
Eninin ölçüsü: 15 mm
Çəkisi:: 0.071 kg
Texniki göstəricilər
Təyinatı: NATR12-X-PP-A
İstehsalçı: INA
İstehsalçının kataloqundan texniki məlumatlar :
Daxili diametr (d): 12 mm
Xarici diametr (D): 32 mm
Eni (B): 15 mm
Xarici qəfəs genişliyi (C): 14 mm