Yastıq (Podşipnik) NNTR110X260X115 2Z
Daxili diametr:: 110 mm
Xarici diametr: 260 mm
Eninin ölçüsü: 115 mm
Çəkisi:: 35.6 kg
Xarici diametr: 260 mm
Eninin ölçüsü: 115 mm
Çəkisi:: 35.6 kg
Texniki göstəricilər
Təyinatı: NNTR110X260X115 2Z
İstehsalçı: INA
İstehsalçının kataloqundan texniki məlumatlar :
Daxili diametr (d): 110 mm
Xarici diametr (D): 260 mm
Eni (B): 115 mm
Xarici qəfəs genişliyi (C): 113 mm