Yastıq (Podşipnik) PWTR50110 2RS
Daxili diametr:: 50 mm
Xarici diametr: 110 mm
Eninin ölçüsü: 32 mm
Çəkisi:: 1.69 kg
Xarici diametr: 110 mm
Eninin ölçüsü: 32 mm
Çəkisi:: 1.69 kg
Texniki göstəricilər
Təyinatı: PWTR50110 2RS
İstehsalçı: INA
İstehsalçının kataloqundan texniki məlumatlar :
Daxili diametr (d): 50 mm
Xarici diametr (D): 110 mm
Eni (B): 32 mm
Xarici qəfəs genişliyi (C): 30 mm