Yastıq (Podşipnik) NKI110/40
Daxili diametr:: 110 mm
Xarici diametr: 140 mm
Eninin ölçüsü: 40 mm
Çəkisi:: 1.46 kg
Xarici diametr: 140 mm
Eninin ölçüsü: 40 mm
Çəkisi:: 1.46 kg
Texniki göstəricilər
Təyinatı: NKI110/40
İstehsalçı: INA
İstehsalçının kataloqundan texniki məlumatlar :
Daxili diametr (d): 110 mm
Daxili diametr (F): 120 mm
Xarici diametr (D): 140 mm
Eni (B): 40 mm