Yastıq (Podşipnik) ZS131189
Daxili diametr:: 131 mm
Xarici diametr: 189 mm
Eninin ölçüsü: 24 mm
Çəkisi:: 2.74 kg
Xarici diametr: 189 mm
Eninin ölçüsü: 24 mm
Çəkisi:: 2.74 kg
Texniki göstəricilər
Təyinatı: ZS131189
İstehsalçı: INA
İstehsalçının kataloqundan texniki məlumatlar :
Daxili diametr: 131 mm
Xarici diametr: 189 mm
Eni (B): 24 mm