Yastıq (Podşipnik) NNTR100X240X105 2ZL
Daxili diametr:: 100 mm
Xarici diametr: 240 mm
Eninin ölçüsü: 105 mm
Çəkisi:: 103 kg
Xarici diametr: 240 mm
Eninin ölçüsü: 105 mm
Çəkisi:: 103 kg
Texniki göstəricilər
Təyinatı: NNTR100X240X105 2ZL
İstehsalçı: INA
İstehsalçının kataloqundan texniki məlumatlar :
Daxili diametr: 100 mm
Xarici diametr: 240 mm
Eni: 105 mm